پرسش و پاسخ

پرسش های متداول

1
چرا باید از مشاور در آزمایشگاه استفاده کرد؟
بسیاری از آزمایشگاه های بزرگ کشور در کنار مشاوران فنی و کیفی، فرایندهای خود را پیش می برند این به دلیل تجربیاتی است که صنایع و آزمایشگاه ها طی سالیان بدست آورده اند. زیرا مشاوران شرکت با سالها کار مستمر در این حوزه با بسیاری از واردکنندگان، تولیدکنندگان ارتباط داشته و می توانند اجناس اصلی را با قیمت وارداتی برای شما عزیزان تهیه نمایند.
2
آزمایشگاه سیار چه کاربردی دارد و تفاوت آن با آزمایشگاه ثابت در چیست؟
آزمایشگاه سیار در بسیاری از مناطق صنعتی دنیا کاربرد دارد. این آزمایشگاه با کارایی و مساحت مشخص برای صنایع تولیدی و کارخانجاتی که محل را به صورت اجاره در اختیار دارندگزینه ای بسیار اقتصادی و کاربردی است. همچنین برای آزمایشگاه های مستقر در گمرک و سازمانهای دولتی که موقتا اسکان دارند می تواند بهترین گزینه باشد. به علاوه مجموعه کارخانجاتی که به صورت پراکنده فعالیت دارند( بخصوص در زمینه داروسازی و آرایشی – بهداشتی ) می توانند از آزمایشگاه های سیار و یا کلین روم ( Clean room) های سیار استفاده بهینه نمایند.
3
چگونه می توان از مشاوران شرکت راهنمایی گرفت؟
در هر بخش شماره های تماس مربوط به مشاوران تخصصی آن بخش وجود دارد.
4
اگر بخواهیم یک آزمایشگاه احداث کنیم مسیر به چه صورتی خواهد بود؟
مجموعه هورسان پرتو آزما تنها مجموعه تخصصی در حوزه آزمایشگاه در کشور با تکیه بر دانش فنی و تجربه، در انجام فعالیت های مربوط به آزمایشگاه از صفر تا صد پروژه را در کنار شما عزیزان خواهد بود. فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و کار را به ما بسپارید.
0%